Schade Polska

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

Liczba postów: 60
Podziękowań: 33
Dostał 26 podziękowań w 14 postach
24-11-2013 19:23

[Obrazek: mainpl-01.jpg]

- Kim jesteśmy -

Firma Schade Polska powstała w 2013 roku jako spółka córka firmy Schade Logistic GmbH i zajęła się przewozami międzynarodowymi i krajowymi (drogowy transport rzeczy).

Główną osią działalności firmy jest transport szkła płaskiego, przy wykorzystaniu specjalistycznych naczep typu Inenlader (Inloader, Inladern)

Obecnie w ramach grupy jednostek posiadamy łączny tabor około 5 pojazdów, w tym 5 jednostek typu Inenlader.

- Tabor -

DAF XF 105.460 + LANGENDORF GLAS INNENLADER x5 ( 2 wersie kabinowe )

2x
[Obrazek: ets2-00035.png]

3x
[Obrazek: ets2-00036.png]

- Nasza strona internetowa -

- Serdecznie zapraszamy -

PS. Przed rejestracją prosze o przeczytanie " Wzór CV"

Notatka od Thombike, 25-11-2013 05:58 :

Wszystko ładnie tylko dlaczego link do forum w kodzie?
Pozwoliłem sobie to zmienić na formę wygodniejszą.

Podziękowali: Koza_Szatana , Wilku , Thombike , Diablo , XAVAX , bramkarz001 , Kocierbaxx
Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

29-11-2013 21:34

- Nowe informacje -
1)Skończyłem skin na ciagnik i teraz jest już zestaw z wyglądu (skin) realny. (Akurat zdjęcie jest moje z trasy.)

[Obrazek: ets2-00061.png]

2) Ostatnio dostałem kilka wiadomości że forum firmy oraz jego wygląd jest "zły","Brzydki", "Czy będziesz zmieniał na inne". Odpowiedzi jest prosta. Nie, ponieważ forum to tylko dodatek dla całej Vs'ki. Cała "zabawa" opiera sie na platformie ETS2 a nie forum firmy.

Mamy 2 wolne miejsca, zapraszamy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2013 21:35 przez Dżejkob.)
 Podziękowali: bramkarz001 , Koza_Szatana , Grzechu
Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

01-12-2013 18:40

- Podstawowe informacje -
Aby zostac podwykonawcą należy spełnić kilka warunków:

- Należy mieć własny ciągnik.
- Dobry pomysł na firme.

- Czekgo oczekujemy -
Od naszych podwykonawców oczekujemy:

- Systematycznosci.
- Chęci do współpracy.

- Co zapewniamy -
Każdy z podwykonawców ma zapewnione:

- Stałe wypłaty za zlecenia.
- Karty paliwowe.
- Brak zmartwień o naczepe.

Jeżeli jesteś chetny do współpracy z nami, składaj śmiało swoją propozycje.

Notatka od Thombike, 02-12-2013 05:42 :

Może opisz na czym polega idea pomysłu, w którym podwykonawca ma mieć pomysł na firmę? ja tego nie rozumiem i to się kłuci z założeniami podwykonawstwa jako takiego.

-->> TruckGame <<-- Zapraszam do nowej gry o tematyce transportu.
Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

02-12-2013 18:14

Chodzi mi tu o plan na firme, dlaczego własnie "On/Ona".
Takie streszczenie własnego plany biznesowego, co chciałby z nami osiagnać, jakie kosztu przewiduje i jakie zyski, ile Km jest w stanie zrobić w ciagu miesiaca. O to mi mniej wiecej chodzi, wiadomo ze nie moge stawiac na realności bo jak bym to robił to moja Vs'ka by po miesiacu padła, ale jakiś minimalny stopien reali zawsze sie sprzyda i wyruzni mnie na tle innych Vs.

Głównym celem Schade Polska to przejęcie rynku transport szkła płaskiego. Chcemy byc w tym kierunku jako wiodąca firma która stawia wymagania i pokazuje jak nalezy pracować, wiadomo mało jest graczy którzy lubią jeździć ze szkłem czy tylko i wyłacznie DAFem, dla tego otwieramy " podwykonawstwo" żeby gracz miał wybór, wkrótce otwieramy kolejną gałąź rynku dzieki czemu liczymy no nowych klijetów i kierowców.

Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

03-12-2013 20:51

- Informacje –
Tabor został podzielony na dwie gałęzie, podstawową gałęzią jest przewóz szkła w naczepach typu Inenlader, drugą jest przewóz na naczepach oplandeczonych (Kögel Maxx). Została również podzielona kategoria kabin ze względu na przeznaczenie. Nowy tabor od dziś będzie wyglądał tak (w danych konfiguracjach)

DAF XF 105.460 + LANGENDORF GLAS INNENLADER (x3)
[Obrazek: 1.png]

DAF XF 105.460 + Kögel Maxx (x2)
[Obrazek: ets2-00070.png]

Wszystkich chętnych zapraszamy do składania CV

Notatka od Thombike, 04-12-2013 06:02 :

Przy okazji wymyśliłeś nowe słowo - oplandeczonych
Obawiam się, że żaden polski słownik nie zna tego terminu Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2013 20:52 przez Dżejkob.)
 Podziękowali: Kocierbaxx
Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

13-12-2013 21:40

- Informacje organizacyjne -
Jesteśmy na rynku już prawie 3 tygodnie, i z tej okazji chcemy wam przedstawić nowości.
Zacznijmy od organizacji i nowych zasad w firmie.
Podwykonawstwo zostało zamknięte do odwołania, Kierowcy rotacyjni pracują w okresie w dwu tygodniowym okresie próbnym, pracują na własnym zestawie przez co są tak jakby podwykonawcami.

- Tabor –
Ostatnimi czasu rozglądałem się za nowymi pojazdami do firmy z racji nowych norm spalin oraz wyższymi cenami ubezpieczeń w nowym roku. Jak na razie firma Volvo najbardziej zachęciła mnie do testów swoich pojazdów. Próbnym pojazdem zostało Volvo Fh 460 E6 w średniej kabinie, według mnie jest ona odpowiednia jak dla naszego typu transportu. Oczywiście Volvo razem z Renault zachęca nas do testów swoich pojazdów , lecz główną marką floty jest DAF.

[Obrazek: ets2-00072.png]
Nowe Volvo w barwach firmy Smile

Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

17-12-2013 21:46

Po testach nowego Volvo przyszedł czas na ogłoszenie werdyktu. Po obliczeniach i konsultacjach z kierowcami doszliśmy do wniosku ze najlepszym rozwiązaniem będzie zakup DAF’a. Według naszych obliczeń Volvo jak i DAF mają zbliżone spalanie, lecz przeważającym plusem w wyborze był komfort kierowcy. Sam jestem kierowcą i wiem jak jest ważny w trasie z dala od domu, na obczyźnie.

Zakupiliśmy na początek dwa DAF(y) XF 105.460 SUPER SPACE CAB. Każdy ciągnik oprócz podstawowego wyposażenia posiada dodatkowo nawigacie TomTom oraz klimatyzacje „Minicool Climate”

Dzięki ciągłej współpracy z marką DAF, dał nam w prezencie 5 tabliczek imiennych z logiem „DAF”
[Obrazek: ets2-00094.png]

Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

19-12-2013 21:51

Z dniem 19.12.2013 podwykonawstwo zostało znów otworzone. Każdy z podwykonawców może zakupić pojazdy, naczepy z Giełdy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

04-01-2014 19:59

Nowy rok już za nami więc do pracy. W tym roku do firmy dołączyła nowy rodzaj transportu, od Stycznia 2014r Schade Polska wozi dla POGO CHŁODNIA. Jest to dla nas znakomity kontrakt dzięki czemu będziemy mogli się utrzymać finansowo na rynku. Tak się prezentuje zestaw Schade i Pogo.
[Obrazek: ets2-00113.png]
W tym tygodniu mamy również przyjemności testowania DAF’a CF 85, jest on dostosowany dla naczep pod szkło dzięki czemu ma niższe spalanie i pozwala na przewiezienie większej ilości ładunku.
[Obrazek: ets2-00112.png]
Na forum strony została otworzona nowa kategoria dostępna dla wszystkich, są to „Statystyki” będą one aktualizowane co miesiąc oraz publikowane na stronach reklamujących firme.
Niestety na koniec nie mam dla was dobrych informacji. Od początku rekrutacji do firmy żaden z kierowców nie był zaangażowany w proce (zabawe) w firmie, z tego powodu zostało otworzone podwykonawstwo, a rekrutacja w firmie jest zamknięta na czas nieokreślony.

Dżejkob
<XxXxX>
*
Użytkownik

06-01-2014 20:35

Z dniem 6.01.2014 Schade Polska zostaje zamknięta do odwołania. Powód jest prosty, nie da się prowadzić firmy samemu bez kierowców i z czasem traci się chęci na cos tak dużego. Skiny nadal są prywatne i jest kategoryczny zakaz wydawania!
Dziękuje, było miło lecz pora na cos prywatnego i mniejszego .

Ha-eS
Zielona legenda
Moderator

Liczba postów: 430
Podziękowań: 602
Dostał 584 podziękowań w 314 postach
06-01-2014 20:52

Zamykam na prośbę autora.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości